Blog dlaStopy.pl
Dzień Ojca to wyjątkowa okazja, która obchodzona jest 23 czerwca. Jaki prezent dla taty będzie najlepszy? Oto propozycje, które sprawdzą się doskonale jako podarunki od dziecka!
Prezent na Dzień Ojca od dziecka – co sprawdzi się najlepiej?

Dzień Ojca to wyjątkowa okazja, która obchodzona jest 23 czerwca. Jaki prezent dla taty będzie najlepszy? Oto propozycje, które sprawdzą się doskonale jako podarunki od dziecka!

Prezent dla taty od dziecka – dlaczego warto go wręczyć?

Zwykle ojcowie zaczynają otrzymywać podarunki od dzieci wtedy, gdy mogą one przygotować je samodzielnie, na przykład w formie laurki. Jednak upominek może być wręczony znacznie prędzej!

Obecnie coraz częściej wręczany jest też na Dzien Ojca prezent od niemowlaka, który, oczywiście, w tym przypadku daje zwykle mama. Co więcej, można wręczyć przyszłemu tacie podarunek wtedy, gdy mama jeszcze jest w ciąży.

Jest to bardzo miły gest, który już od najmłodszych lat życia dziecka pozwala na zacieśnianie więzów rodzinnych. Święto to uzyska wtedy szczególny wydźwięk, a przyszły lub obecny tata na pewno będzie zachwycony pamięcią o jego dniu.

Pomysły na prezent na Dzień Ojca od dziecka – co kupić?

Jaki prezent dla taty od dziecka będzie najlepszy? Zobacz propozycje, które świetnie nadają się na Dzień Ojca!

1. Koszulka dla taty
Śmieszna koszulka z nadrukiem, również personalizowanym, na przykład z imieniem taty, może być kapitalnym pomysłem na prezent na Dzień Ojca. W sklepach internetowych można znaleźć mnóstwo ciekawych modeli, które doskonale sprawdzą się dla świeżo upieczonego taty oraz dla tego z większym stażem.

2. Body z nadrukiem dla dziecka
Udanym pomysłem będzie również prezent w postaci body dla dziecka, którego nadruk odwołuje się do Dnia Taty, na przykład może mieć ono napis „Nasz pierwszy Dzień Taty”, „Wszystkiego najlepszego Tatusiu”.

3. Zestaw – koszulka dla taty i body dla dziecka
Pomysłowym upominkiem będzie zestaw składający się z koszulki przeznaczonej dla taty oraz z body dla dziecka z tym samym albo podobnym motywem. Taki prezent na Dzień Ojca można zakupić przede wszystkim w firmach produkujących odzież z nadrukami. W sklepach online czeka najszerszy wybór modeli.

4. Kolaż ze zdjęć
Kolejnym interesującym podarunkiem będzie kolaż przygotowany ze zdjęć z dzieckiem. Może być on wtedy uroczą pamiątką. Zdjęcia można umieścić w ozdobnej ramce albo stworzyć z nich jedno zdjęcie o większym formacie, a nawet plakat.

5. Odcisk stópki lub rączki
Taki podarunek również ma pamiątkowy charakter. Aby go przygotować, wystarczy tylko zakupić zestaw do wykonania gipsowego odcisku. Takie zestawy można kupić dzisiaj w wielu sklepach, również online. Mogą być one również uzupełnione o dekoracyjne ramki i inne dodatki. Przy odcisku lub na jego odwrocie można też zapisać datę, dedykację.

6. Kubek z nadrukiem
Personalizowany kubek dla taty to praktyczny podarunek, który sprawdzi się również na tę okazję. Producenci tego typu gadżetów oferują je z wieloma ciekawymi nadrukami, na przykład jak „Najlepszy tata na świecie”. Nadruk może być też spersonalizowany – uzupełniony o imię.

7. Breloczek ze zdjęciem i grawerem, tłoczeniem
Kolejnym pomysłem na udany prezent na Dzień Ojca od niemowlaka może być breloczek opatrzony zdjęciem oraz grawerem. Sprawdzi się jako dodatek do kluczy do domu, kluczyków do samochodu. Do wyboru są różne modele, na przykład ze szczotkowanej stali. Można też kupić breloczki skórzane z tłoczeniem.

8. Pamiątkowa kartka
Kartka to zawsze udany prezent na różne okazje, ponieważ pozwala ona przypomnieć o nich po latach. Można przygotować ją samodzielnie, na przykład z użyciem kolorowych odcisków stópek i rączek dziecka, wycinanych w papierze, wcześniej odrysowanych kształtów. Dostępne są też gotowe kartki na Dzień Taty, również z opcją personalizacji.

Dzień Ojca to dzień, w którym wyrażamy wdzięczność za ojcowską miłość i troskę, jaką nam okazują. Prezentem, który z pewnością ucieszy tatę, będzie para butów dostosowana do jego potrzeb. Buty, które wybierzesz, powinny być oparte na jego stanie zdrowia. Może nosić obuwie medyczne lub profilaktyczne obuwie domowe, jeśli ma jakiekolwiek problemy medyczne, takie jak np. obuwie na stopę cukrzycową.

Produkty powiązane

Loading...