Filtruj według

Rozmiar - obuwie

Rozmiar - obuwie

Kategoria: Obuwie domowe Dr Orto męskie

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Obuwie domowe Dr Orto męskie

Obuwie domowe Dr Orto męskie

Obuwie domowe- bo zdrowe stopy są ważne
Wybór obuwia domowego wcale nie jest taki prosty. Otóż należy zwrócić uwagę na jakość wykonania i wygodę, a nie tylko na sam dizajn. O ile osoby mające zdrowe stopy nie mają z tym zbędnego problemu, tak w przypadku cierpiący na schorzenia stóp istotne są zabezpieczenia przed mikro urazami.

Obuwie męskie - bo jakość ma znaczenie

Osoby zmagające się z cukrzycą często cierpią na zespół stopy cukrzycowej. Często na skórze pokazują się owrzodzenia. Zatem dobór obuwia domowego ma tak duże znaczenie. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jakość materiału. Powinien on być również miękki, aby łatwo obuwie domowe można było dopasować do zniekształconej stopy. Podeszwa wykonana z tworzywa PU zapobiega też uszkodzeniu stopy i mikro urazom. Takie obuwie domowe jest niewątpliwie bardzo wygodne. Warto jeszcze wybrać model bez zapięcia, który dodatkowo zwiększy komfort. Tego typu buty są również polecane dla osób zmagających się z opuchniętymi stopami np. z powodu chorób, czy zażywania leków. Dzięki odpowiedniej wentylacji skóra może oddychać, zatem również ewentualne rany goją się szybciej. Tutaj idealnym wyborem jest obuwie BEFADO DR ORTO 125 M 010

Idealne obuwie domowe dla stopy cukrzycowej

Mężczyźni, którzy chorują na cukrzycę są narażeni na powikłania. Jednym z nich jest stopa cukrzycowa. W przypadku bardziej zaawansowanego stanu, również podczas wyboru obuwia należy zwrócić uwagę na rodzaj i jakość butów . Przede wszystkim obuwie domowe powinno być rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków. Tutaj również doskonałym wyborem są buty BEFADO DR ORTO. Pomagają one leczyć to schorzenie i przyspieszają gojenie ran. Również profilaktycznie chorzy powinni zdecydować się na takie buty. Są one całkiem zabudowane, dzięki sznurowaniom bardzo łatwo dopasować je do stopy. Istotne znaczenie ma również podeszwa. Jest ona niezwykle wytrzymała, gdyż wykonano ją z poliuretanu.
Zatem wybór odpowiedniego obuwia po domu jest ważny. Warto postawi na jakość. Oczywiście istotne znaczenie ma również wygoda noszenia, konieczne jest dopasowanie odpowiedniego rozmiaru.

Pielęgnacja ma znaczenie

Piękne i zdrowe stopy są naszą wizytówką. Dodają atrakcyjności. Jednak wiele osób nie przywiązuje dużej uwagi do pielęgnacji stóp, a to duży błąd. Przede wszystkim bardzo łatwo zarazić się grzybicą stóp, niektórzy cierpią również na nadmierną potliwość, która powoduje nieprzyjemny zapach. Na szczęście stosując odpowiednie kosmetyki można cieszyć się zdrowymi i zadbanymi stopami.

Obuwie domowe Dr Orto męskie