Blog dlaStopy.pl
26 odsłony

Ból stóp w ciąży: co wywołuje dolegliwości i jak je złagodzić?

Do bólu stóp często dochodzi w ciąży, zwłaszcza w sytuacji, gdy jest ona zaawansowana. Co powoduje dolegliwości bólowe u kobiet ciężarnych? W jaki sposób można je zminimalizować i im zapobiegać?

43 odsłony

Jak skutecznie pozbyć się odcisku na stopie?

Odciski na stopach, także nazywane nagniotkami, mogą powstawać zarówno u dorosłych, jak i u dzieci oraz młodzieży. Kiedy się tworzą? Jak można je usunąć?

49 odsłony

Kurzajki u dziecka na stopie: skąd się biorą i jak je leczyć?

Widoczne na stopach dziecka kurzajki są nie tylko problemem estetycznym. Czym dokładnie są te zmiany? W jaki sposób powstają? Jakimi metodami się je leczy?

178 odsłony

Buty narciarskie dla dziecka – jak prawidłowo je dobrać?

Planujecie rodzinny wyjazd na narty? Gdy to pierwsza wyprawa tego typu dla dziecka i ma ono wtedy rozpocząć naukę jazdy na nartach, warto wcześniej kupić dla niego odpowiednie obuwie. Jakie buty narciarskie dla dzieci są najlepsze?

137 odsłony

Co warto wiedzieć o haluksach? Objawy, przyczyny, leczenie

Haluks, inaczej określany jako koślawy palec, jest deformacją stopy, która może powodować nieprzyjemne bóle, a nawet zaburzenia stabilności oraz chodu. Co warto wiedzieć na temat tej dolegliwości?

111 odsłony

Buty do wody dla dzieci – co wybrać na plażę i basen?

Nie stosują ich wszyscy rodzice, ale warto z nich korzystać – buty do wody dla dzieci są bardzo przydatne podczas wyjść na basen lub wyjazdów nad morze, jezioro albo rzekę. Dlaczego warto z nich korzystać i jak je wybrać?

88 odsłony

Buty trekkingowe dla dzieci. Co sprawdzi się na górską wyprawę?

Odpowiednie obuwie w góry to podstawa, aby przemierzanie szlaków było wygodne i bezpieczne. Jakie buty dla dziecka będą wtedy odpowiednie? Zobacz, jak je dobrać!

61 odsłony

Buty na WF dla dziecka – jakie kupić?

Aby dziecko mogło wygodnie ćwiczyć podczas WF-u, konieczne jest przygotowanie dla niego odpowiedniego stroju. Jego ważnym elementem są buty. Jakie obuwie do ćwiczeń jest najlepsze?

103 odsłony

TOP 5 – najlepsze polskie marki butów dla dzieci!

Polscy producenci obuwia oferują szeroką gamę modeli przeznaczonych dla najmłodszych użytkowników. Są one znane nie tylko w kraju, ale również za granicą. Jakie są najlepsze polskie marki dla dzieci oferujące obuwie?

Loading...