Blog dlaStopy.pl
Polscy producenci obuwia oferują szeroką gamę modeli przeznaczonych dla najmłodszych użytkowników. Są one znane nie tylko w kraju, ale również za granicą. Jakie są najlepsze polskie marki dla dzieci oferujące obuwie?
TOP 5 – najlepsze polskie marki butów dla dzieci!

Polscy producenci obuwia oferują szeroką gamę modeli przeznaczonych dla najmłodszych użytkowników. Są one znane nie tylko w kraju, ale również za granicą. Jakie są najlepsze polskie marki dla dzieci oferujące obuwie?

Wybór właściwych butów dla dzieci jest niezwykle ważny, dlatego przed ich zakupieniem warto dopasować je odpowiednio do stópek malucha i postawić na najwyższą jakość. Najlepiej wtedy zdecydować się na polskie buty dla dzieci, ponieważ wielu producentów krajowych oferuje wysokiej klasy buty dziecięce, w tym obuwie profilaktyczne, które zapobiega wadom stóp. Zobacz nasze TOP 5 polskich marek oferujących obuwie dziecięce!

1. Emel

Nasz ranking prezentujący polskie marki dla dzieci otwiera firma Emel. W jej bogatym asortymencie znajduje się pełna gama butów dla dzieci, w tym dla maluchów, które jeszcze nie chodzą, dla dzieci, które już stawiają pierwsze kroki oraz dla starszaków.

Buty Emel to wiele modeli, między innymi półbuty, trzewiki, kalosze dziecięce, kapcie, dlatego nadają się one na cały rok. Ich wysoką jakość potwierdzają certyfikaty branżowe, certyfikat wydany przez Instytut Matki i Dziecka oraz certyfikat Zdrowa Stopa.

Firma wykorzystuje wysokiej jakości materiały, w tym skóry naturalne wolne od chromu. Kładzie też duży nacisk na estetykę, dlatego jej buciki są tak efektowne i sprawdzają się na wiele okazji.

2. Bartek

Jedną z najpopularniejszych polskich marek oferujących buty dla dzieci jest Bartek. W jej ofercie można znaleźć zróżnicowane obuwie dziecięce dla najmłodszych i starszych dzieci.

Buty firmy Bartek powstają z naciskiem na jakość i wpisują się świetnie w najnowsze trendy. W ofercie firmy znajduje się pełna paleta modeli, w tym kapcie, półbuty, trzewiki. Także oferuje ona buty profilaktyczne oraz buty sportowe. Na uwagę zasługuje też kolekcja z membraną BRTKtex WATERPROOF.

3. Aurelka

Marka Aurelka specjalizuje się w produkcji obuwia dziecięcego. Tworzy ona przyjazne dla stóp obuwie z wysokiej jakości materiałów, które pomaga w zapobieganiu różnym wadom i dolegliwościom.

Na uwagę zasługuje również obuwie ortopedyczne, które tworzone jest w celu leczenia dolegliwości ortopedycznych stóp u dzieci.

4. Kornecki

Polska firma obuwia Kornecki zajmuje się tworzeniem butów profilaktycznych i rehabilitacyjnych dla dzieci. W branży działa ona już od 1994 roku.

Oferta firmy jest bardzo bogata i obejmuje ona obuwie w wielu rozmiarach przeznaczone dla niemowlaków, maluchów, przedszkolaków, uczniów. Są one przeznaczone na każdą porę roku. Buty firmy posiadają również znak Zdrowa Stopa.

5. Adamki

Gdy wymienia się polskie marki dla dzieci, nie można też zapominać o obuwiu marki Adamki. Firma ta zajmuje się produkcją obuwia profilaktycznego dla dzieci od 2004 roku.

W jej ofercie dostępna jest paleta modeli powstałych z udziałem ortopedów i rehabilitantów. Wykorzystują one wysokiej jakości materiały oraz rozwiązania wspomagające pracę dziecięcych stópek, między innymi obcas Thomasa, wkładki profilowane.

Produkty powiązane

Loading...