Kategoria: Kosmetyki Gehwol

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Kosmetyki Gehwol

Kosmetyki Gehwol

Kosmetyki do stóp to preparaty przeznaczone do utrzymania świeżości i higieny stóp. Wygładzają, złuszczają zrogowaciały naskórek czy redukują potliwość stóp. Ale kosmetyki do stóp to także dbałość o zdrowie stóp – zapobieganie pękaniu pięt i powstawaniu zakażeń. Kremy, dezodoranty, olejki maści i balsamy oraz płyny do zmiękczania skórek i odcisków lub sole do kąpieli kompleksowo dbają o doskonałą kondycję stóp i ich nienaganny wygląd.

Zadbane stopy to jeden z tych aspektów, na które często zwraca się uwagę. Jest to ważne szczególnie podczas ciepłych letnich dni, gdy stopy są eksponowane. 

Odpowiednie w pielęgnacji stóp są kosmetyki Gehwol. Firma ta posiada całą gamę różnych preparatów, które są w stanie poradzić sobie nawet z problematyczną skórą stóp. Dzięki różnorodności kosmetyków, każdy znajdzie odpowiedni preparat dla siebie. 

Stopy są dosyć specyficzną częścią ciała. Konieczne w pielęgnacji jest złuszczanie zrogowaciałego naskórka, który szybciej niż w innych partiach ciała przyrasta. Jedną z metod na złagodzenie zrogowaciałego naskórka jest jego silne nawilżenie. Jedynie krem silnie nawilżający do stóp jest w stanie sobie poradzić z tego rodzaju naskórkiem. Działanie kremu połączone z solami do kąpieli oraz olejkami daje bardzo szybkie efekty. 

Kosmetyki do stop gehwol są przeznaczone zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Doskonale radzą sobie z popękanymi stopami dając uczucie ulgi. Po zastosowaniu serii kosmetyków można bez obaw o wygląd stóp założyć sandały lub inne obuwie z odkrytą piętą. 

Kosmetyki Gehwol to nie tylko pielęgnacja stóp, ale również ich odpowiednia higiena, ponieważ kosmetyki mają działanie przeciwgrzybicze. Stopa, nawet w najbardziej przewiewnym obuwiu ma tendencje do potliwości, a to sprzyja rozwijaniu się różnych bakterii i innych drobnoustrojów, które mogą doprowadzić do różnych nieprzyjemnych konsekwencji takich jak grzybica lub różnego rodzaju stany zapalne. Żeby temu zapobiec trzeba odpowiednio pielęgnować stopy. 

Bardzo ważna jest również kondycja paznokci u stóp. Niezadbane paznokcie mogą wyglądać bardzo odpychająco. Na szczęście Gehwol w swojej ofercie posiada preparaty do pielęgnacji paznokci u stóp. Stosowanie olejków jest łatwe, szybkie i wygodne, więc nie będzie zajmowało zbyt dużo czasu podczas codziennej pielęgnacji. 

Kosmetyki Gehwol są wyjątkowe, ponieważ są niezwykle skuteczne, stosunkowo tanie i bardzo łatwe w użyciu. Dedykowane zarówno kobietom jak i mężczyznom.

Kosmetyki Gehwol