Kategoria: Elementy korekcyjne ochronne

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-40 z 49 pozycji

Aktywne filtry

Elementy korekcyjne ochronne

Elementy korekcyjne ochronne

Elementy korekcyjne i ochronne obuwia podpiętki lateksowe i silikonowe, korytkowe i boczne, które amortyzują stopę i korygują jej ułożenie. Aparaty korekcyjne oraz kliny żelowe są niezastąpione w przypadku halluksów, zaś różnego rodzaju wkładki i zapiętki żelowe stosowane są w płaskostopiu, działają antypoślizgowo i zwiększają komfort noszenia butów. Wkładki korekcyjne niwelują różnicę w długości kończyn dolnych i zapewniają stopie doskonałe podparcie.

Elementy korekcyjne ochronne to szereg praktycznych produktów, dzięki którym można znacząco podnieść komfort codziennego życia. W naszej ofercie można znaleźć szereg rozmaitych produktów, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Za ich pomocą można zamortyzować stopę, a także zmniejszyć ryzyko pojawienia się wielu nieprzyjemnych dolegliwości m.in. haluksów, czy też odcisków. Elementy korekcyjne umożliwiają również utrzymanie prawidłowej pozycji stopy podczas chodzenia. Ma to duży wpływ na stan układu kostnego, czy też stawy. Oczywiście wszystkie oferowane produkty zostały wykonane z atestowanych tworzyw, które nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia. Nie znajdziemy tutaj żadnych szkodliwych substancji.

W tej kategorii można znaleźć aparaty korekcyjne oraz kliny żelowe. Szczególną uwagę warto zwrócić na kliny umieszczane między palcami, osłonki na mały palec, czy też na haluksy. Profesjonalne aparaty nie są trudne w założeniu, a także nie stwarzają niepotrzebnych kłopotów podczas codziennego życia. Nie musimy obawiać się, że będziemy mieć problem z założeniem obuwia. Niewątpliwym atutem jest fakt, że prawidłowo ułożona stopa zmniejsza ryzyko pojawiania się bólu, czy też dyskomfortu podczas chodzenia. W ten sposób możemy zmniejszyć objawy wad anatomicznych, czy też nabytych. Stopa zostanie kompleksowo ochroniona, a więc ryzyko pogłębiania się defektu znacząco się obniża.

W asortymencie znajdują się także rozmaite wkładki korekcyjne, za pomocą których można zniwelować drobne różnice w długości stóp. Gwarantują one świetne podparcie. Są miękkie i przyjemne w dotyku, co niweluje ryzyko pojawienia się bolesnych odcisków. Wkładki występują w wielu różnych wariantach. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się podpiętki korytkowe, czy też podpiętki boczne silikonowe. Wszystkie produkty wykonane zostały z "oddychających" materiałów. Są one niezwykle trwałe i niepodatne na uszkodzenia mechaniczne. Ich czyszczenie przebiega szybko i bezproblemowo, więc z pewnością posłużą przez długi czas.

Elementy korekcyjne ochronne