Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Kategoria: Wkładki żelowe

Aktywne filtry

Wyświetl dostępne warianty
Rozmiar: 41/42
Dodaj
Rozmiar: 43/44
Dodaj
FOOTMATE

silikonowe wkładki do butów - Ból pięty / Metatarsalgia Footmate

82,00 zł Cena

Wkładki żelowe

Wkładki żelowe

Bolesne otarcia i odciski? To problem, który dotyczy wielu osób. Czasami niewiele trzeba, żeby mu zapobiec. Niezwykle pomocne w profilaktyce bolesnych zmian skórnych powstałych na skutek noszenia obuwia są silikonowe wkładki. Te pełnią podwójną rolę: zwiększają komfort chodzenia, jednocześnie stanowiąc dodatkową barierę ochronną i zapobiegając powstawaniu bąbli, odcisków, otarć. Mogą być montowane na całej długości stopy lub we fragmencie buta: przy kostce, palcach albo w okolicach pięty. Powinny być dobrze dopasowane do rodzaju obuwia, wykonane z miękkiego, elastycznego materiału, być gładko wykończone. Posłużą zarówno w przypadku obuwia sportowego, jak i butów bardziej eleganckich – nadają się także do balerin, szpilek, nawet klapek czy sandałów. 

W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne wkładki silikonowe do obuwia. Oferujemy różne rozmiary oraz modele. Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo wkładki żelowe do butów pełne jak podpiętki: korytkowe i boczne oraz półwkładki. Wkładki są cienkie, delikatne, wykonane z przezroczystego lub półprzezroczystego materiału, dzięki czemu nie wpływają na estetykę obuwia. Pozostają niemalże niewidoczne, ale jednocześnie znacznie zwiększają komfort chodzenia w obuwiu. Doskonale amortyzują wstrząsu i sprawiają, że nacisk na podeszwę jest mniejszy, dzięki czemu noga wolniej się męczy i jest mniej podatna na urazy, a także na deformacje ortopedyczne. Półwkładki czy podpiętki skutecznie chronią szczególnie wrażliwe okolice stopy: piętę, kostkę, palce. Ich podstawową funkcją jest ochrona przed bolesnymi otarciami i odciskami. Idealnie nadają się do nowego, niewyrobionego obuwia, a także na dłuższe spacery czy wycieczki. Umieszczając je w obuwiu, unikną Państwo bolesnych zmian skórnych i urazów. Żelowe wkładki do butów zamortyzują wstrząsy i będą działać jako ochronna bariera.

Oferowane przez nas wkładki silikonowe do obuwia pochodzą od renomowanych producentów. Zostały wykonane z wysokogatunkowego materiału, są miękkie, delikatne, antybakteryjne. Świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu – gwarantują maksymalny komfort na co dzień i w czasie szczególnie wymagających dni.

Wkładki żelowe