Kategoria: Buty Solidus

Aktywne filtry

Wyświetl dostępne warianty
Rozmiar: 35,5
Dodaj
Rozmiar: 36 1/3
Dodaj
Rozmiar: 37
Dodaj
Rozmiar: 37,5
Dodaj
Rozmiar: 38
Dodaj
Rozmiar: 38 2/3
Dodaj
Rozmiar: 39,5
Dodaj
Rozmiar: 40
Dodaj
Rozmiar: 40 2/3
Dodaj
Rozmiar: 41,5
Dodaj
SOLIDUS

sandały solidus kate follonica flex

369,00 zł Cena
Wyświetl dostępne warianty
Rozmiar: 36 1/3
Dodaj
Rozmiar: 37
Dodaj
SOLIDUS

obuwie solidus hedda perl calf

395,00 zł Cena
Wyświetl dostępne warianty
Rozmiar: 37
Dodaj
Rozmiar: 37,5
Dodaj
Rozmiar: 38
Dodaj
Rozmiar: 38 2/3
Dodaj
Rozmiar: 40
Dodaj
Rozmiar: 40 2/3
Dodaj
Rozmiar: 41,5
Dodaj
SOLIDUS

Buty Solidus Hedda Perla

395,00 zł Cena
obuwie zdrowotne półbuty...
  • Wyprzedaż!
  • -139,00 zł
Wyświetl dostępne warianty
Rozmiar: 37
Dodaj
Rozmiar: 37,5
Dodaj
SOLIDUS

obuwie zdrowotne półbuty damskie Solidus Therapo

310,00 zł Cena podstawowa 449,00 zł Cena

Buty Solidus

Buty Solidus to modele profilaktyczne, które dedykowane są osobą dojrzałym oraz w starszym wieku. Obuwie zdrowotne stanowi ogromne wsparcie dla obciążone kręgosłupa, mięśni, czy też stawów. Dzięki niemu można pozbyć się wielu nieprzyjemnych dolegliwości bólowych. Producent zadbał o to, aby obuwie elastycznie dopasowywało się do indywidualnych potrzeb. Pomimo tego stopa utrzymana jest w właściwym i stabilnym położeniu. Nie przemieszcza się w bucie podczas chodzenia, co stanowi podstawę bezpiecznego użytkowania. Obuwie Solidus rekomendowane jest cukrzykom, osobom cierpiącym na schorzenia ortopedyczne, po przebytych kontuzjach, z dużą nadwagą, czy też reumatykom. Marka ta zdobyła przychylność najlepszych specjalistów i lekarzy. Obuwie tego producenta wykazuje pozytywny wpływ na zdrowie. Już po pierwszy założeniu można poczuć znaczącą różnicę, szczególnie, jeśli wcześniej posiadaliśmy wyłącznie obuwie standardowe. Buty zdrowotne to nowy wymiar wygody użytkowania. Żadne inne modele nie gwarantują tak wysokiego bezpieczeństwa. Podpierają one wszystkie najistotniejsze obszary stopy, jednak nie wywołują nacisku. Wszystko to sprawia, że użytkownik nie odczuwa dyskomfortu w okolicach śródstopia, pięt, czy też palców.

Obuwie marki Solidus polecane jest również osobom o niestandardowym ukształtowaniu stopy. Miękki materiał dopasowuje się do użytkownika, co przekłada się na wysoki komfort chodzenia. Proponowane modele świetnie sprawdzają się na co dzień. Przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Niezawodnie chronią nasze stopy i postawę podczas długodystansowych wędrówek. Buty marki Solidus produkowane są ze skóry naturalnej. To właśnie dzięki temu są ponadprzeciętnie trwałe i odporne na zniszczenia. Dodatkowym atutem jest fakt, że jest to tworzywo oddychające, które zapobiega tworzeniu się wilgoci wewnątrz buta. Trzeba pamiętać o tym, aby do skóry naturalnej podchodzić z należytą starannością. Do jej czyszczenia nie poleca się mocnych detergentów. Stosowanie delikatnych preparatów przedłuży żywotność obuwia.

  Wkładki mocowane w butach Solidus anatomicznie dopasowują się do stopy. Są miękkie i nie powodują bolesnych odparzeń, czy też odcisków. Ponadto wykazują one właściwości antygrzybiczne oraz antybakteryjnej. Zmniejsza to ryzyko pojawienia się różnego typu infekcji stóp np. grzybicy. Można również uniknąć intensywnego pocenia się stóp, gdyż nadmiar wilgoci skutecznie odprowadzany jest poprzez wkładkę. Istnieje możliwość jej wyjęcia, a następnie zamocowania wkładki ortopedycznej. 
Obuwie Solidus wyróżnia się innowacyjne zaprojektowaną podeszwą. Jest ona wykonana z lekkiego poliuretanu. Sprawia to, że buty tej marki nie obciążają stopy nadmiernym ciężarem, a jednocześnie amortyzują wstrząsy. To właśnie dzięki temu użytkownik nie odczuwa m.in. zmiany ukształtowania terenu. Obuwie marki Solidus to inwestycja na długie lata. Są to modele, które przez cały okres użytkowania będą utrzymywać swoją pierwotną formę.

Buty Solidus