Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Kategoria: Buty Saniped

Aktywne filtry

OBUWIE ZDROWOTNE KLAPKI...
  • Wyprzedaż!
  • -50,00 zł
Wyświetl dostępne warianty
Rozmiar: 41
Dodaj
SANIPED

OBUWIE ZDROWOTNE KLAPKI DAMSKIE SANIPED 183115

209,00 zł Cena podstawowa 259,00 zł Cena
OBUWIE ZDROWOTNE KLAPKI...
  • Wyprzedaż!
  • -50,00 zł
Wyświetl dostępne warianty
Rozmiar: 37
Dodaj
Rozmiar: 39
Dodaj
Rozmiar: 40
Dodaj
SANIPED

OBUWIE ZDROWOTNE KLAPKI DAMSKIE SANIPED 183185

229,00 zł Cena podstawowa 279,00 zł Cena

Buty Saniped

Buty Saniped polecane są w szczególności osobą dojrzałym oraz w starszym wieku. Są to modele zdrowotne, które wspierają utrzymanie prawidłowej postawy podczas stania, czy też chodzenia. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby odciążyć stawy, mięśnie, czy też kręgosłup. Nie wywierają nadmiernego nacisku na śródstopie lub pięty, dzięki czemu nie wywołują dyskomfortu. Wszystko to sprawia, że stopa jest kompleksowo chroniona oraz amortyzowana podczas chodu. Obuwie Saniped wykonane jest z miękkich i wysokogatunkowych tworzyw. Wysokiej klasy materiały przekładają się na komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Buty są przewiewne, lekkie oraz sprężyste. Świetnie sprawdzą się podczas wysokich temperatur. Mogą również posłużyć, jako kapcie domowe, czy też obuwie pracownicze. Jest to znakomita inwestycja na długie lata. Obuwie tego producenta bardzo szybko zdobyło uznanie wśród najbardziej wymagających osób. Świetnie sprawdza się, jako uzupełnienie rehabilitacji. Rekomendowane jest osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa, mięśni, czy też stawów. Sprawdzają się również w przypadku cukrzyków, czy też osób z dużą nadwagą. 

Obuwie marki Saniped wyposażone jest w wkładki, które anatomicznie dopasowują się do kształtu stopy. Dzięki temu wydaje się, że buty są szyte na miarę. Bardzo szybko przystosowują się one do użytkownika. Warto również wspomnieć o tym, ze wkładka jest przyjemna w dotyku, a także zapewnia optymalny poziom wentylacji. Z tego względu zmniejsza się ryzyko nadmiernej potliwości, czy też infekcji spowodowanych dużą ilością wilgoci. Niezależnie od intensywności użytkowania buty tego producenta zapewniają optymalny poziom higieny. Kolejnym plusem jest fakt, że nie wymagają one specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Wystarczy jedynie przetrzeć buty wilgotną szmatką. Większe zabrudzenia można usunąć przy pomocy mydła. Należy pamiętać o tym, aby unikać zbyt silnych detergentów, które mogłyby wywołać trwałe uszkodzenia materiałów.

Buty damskie marki Saniped pozwalają na wymianę dołączonej wkładki na wkładkę zalecaną przez ortopedę. Z łatwością można więc przystosować je do własnych wymagań. Buty tego producenta podtrzymują łuk poprzeczny oraz podłużny. Doskonale sprawdzają się w przypadku osób z problematycznymi stopami, które potrzebują wsparcia. Marka Saniped często wybierana jest przez osoby starsze, które potrzebują podwyższonego komfortu. Warto wspomnieć o tym, że buty tego producenta cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Z powodzeniem posłużą przez kilka sezonów. Antypoślizgowa podeszwa zapewnia maksymalną stabilność niezależnie od podłoża. Trzeba także dodać, że skutecznie amortyzuje wstrząsy. Buty marki Saniped będą idealnie na co dzień. Sprawdzają się podczas wielu różnych sytuacji. Są niezastąpione podczas długich pieszych wycieczek oraz spacerów. Jest to najwyższa jakość w korzystnej cenie. Obuwie zdrowotne tej marki może być użytkowane nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz pomieszczeń (jak buty domowe, czy też pracownicze).

Buty Saniped