Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Kategoria: Buty Julex

Aktywne filtry

OBUWIE ZDROWOTNE PÓŁBUTY...
 • Wyprzedaż!
 • -30,00 zł
Wyświetl dostępne warianty
Rozmiar: 40
Dodaj
JULEX

OBUWIE ZDROWOTNE PÓŁBUTY DAMSKIE JULEX 1002-19

119,00 zł Cena podstawowa 149,00 zł Cena
Wyświetl dostępne warianty
Rozmiar: 40
Dodaj
JULEX

OBUWIE MEDYCZNE KLAPKI JULEX ANATOMICO CD4

79,00 zł Cena
OBUWIE ZDROWOTNE PÓŁBUTY...
 • Wyprzedaż!
 • -34,00 zł
Wyświetl dostępne warianty
Rozmiar: 36
Dodaj
JULEX

OBUWIE ZDROWOTNE PÓŁBUTY DAMSKIE JULEX 2002-10

145,00 zł Cena podstawowa 179,00 zł Cena
OBUWIE ZDROWOTNE PÓŁBUTY...
 • Wyprzedaż!
 • -34,00 zł
Wyświetl dostępne warianty
Rozmiar: 37
Dodaj
JULEX

OBUWIE ZDROWOTNE PÓŁBUTY DAMSKIE JULEX 2002-19

145,00 zł Cena podstawowa 179,00 zł Cena
Wyświetl dostępne warianty
Rozmiar: 36
Dodaj
JULEX

OBUWIE MEDYCZNE KLAPKI FAKIRKI DAMSKIE JULEX PIUMETTA FD2

59,00 zł Cena

Buty Julex

Buty Julex produkowane są wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów, co przekłada się na wysoki komfort oraz niezawodność użytkowania. Jest to obuwie zdrowotne dedykowane głownie osobom dojrzałym. Uniwersalne fasony sprawiają, że z łatwością można dopasować model dla siebie. W naszej ofercie znajdują się buty zawodowe, klapki, sandały, czy też półbuty. Zapewniamy różnorodność kolorów i wzorów. Tego rodzaju obuwie zdrowotne jest idealne na co dzień. To również znakomity wybór do pracy, szczególnie, gdy wymusza ona konieczność długotrwałego stania, czy też chodzenia. Warto podkreślić, że obuwie Julex odciąża kręgosłup, mięśnie oraz stawy. Wspomaga utrzymanie prawidłowej postawy, a także amortyzuje wstrząsy podczas chodzenia. Jest to obuwie profilaktyczne, które może stanowić uzupełnienie rehabilitacji. Warto wspomnieć o tym, że jest to marka polecana przez najlepszych specjalistów, a jej wysoka jakość i prozdrowotne działanie zostało docenione przez najbardziej wymagających użytkowników. 

Buty marki Julex przystosowuje się do użytkownika, dzięki czemu wydają się być idealnie dopasowane. Jest to najlepsza propozycja dla osób, które cenią sobie wysoki komfort oraz swobodę ruchu. Dostępne są modele, które można dostosować do tęgości stopy. Pasują zarówno na bardzo szczupłe, jak i szersze stopy. Plusem są również podeszwy, które korygują postawę, a także chronią układ kostny przed przeciążeniem. Obuwie zdrowotne tego producenta wytwarzane jest ze skóry naturalnej. To właśnie dlatego nie jest ono podatne na odkształcenia, czy też ścieranie warstwy wierzchniej materiału. Niezależnie od intensywności użytkowania utrzymuje ono swoją pierwotną formę. Przed długie lata wygląda zupełnie, jak nowe. Z pewności zadowoli to osoby, którym zależy na wysokiej żywotności. Buty Julex ze skóry naturalnej przetrwają niemal każde warunki użytkowania. Z powodzeniem posłużą przez wiele sezonów. Łatwo utrzymać je w czystości, gdyż nie wymagają one specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Obuwie marki Julex posiada również wyściółkę wykonaną z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Dzięki temu, że są one naturalne, to skutecznie odprowadzają wilgoć. Należy również zaznaczyć, że wykazują one działanie antygrzybiczne oraz antybakteryjne. Zmniejsza to ryzyko powstania infekcji, czy też grzybicy. Efektywna wentylacja sprawia, że stopa nie poci się, tak więc użytkownik uniknie dyskomfortu związanego z nadmierną wilgocią wewnątrz obuwia, czy też nieprzyjemnym zapachem. Obuwie zawodowe Julex szczególnie chętnie wybierane jest przez osoby pracujące w branży medycznej. Każdy, kto chociaż raz założy buty profilaktyczne, nie będzie miał ochoty wrócić do standardowego obuwia. Dzięki innowacyjnym konstrukcjom mamy wrażenie, że nasza stopa odpoczywa. Nawet po wielogodzinnym wysiłku nie odczuwamy bólu w okolicach śródstopia, czy też palców. Trzeba również wspomnieć, że tak wyprofilowane buty umożliwiają zachowanie właściwej postawy, co przekłada się na m.in. prawidłową pracę narządów wewnętrznych. 

 

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA OBUWIA 

Przechowywanie 

Należy przechowywać w pomieszczeniach o wilgotności 45 - 65 zabezpieczone przed zamoczeniem, zabrudzeniem i bezpośrednim promieniowaniem światła słonecznego z dala od źródeł ciepła. 

Konserwacja i użytkowanie obuwia 

 • obuwie należy konserwować i czyścić zgodnie z naszymi zaleceniami 
 • obuwie powinno być rozsznurowane podczas wkładania i zdejmowania 
 • zamki, klamerki i sprzączki obuwnicze należy otwierać i zamykać bez użycia nadmiernej siły 
 • w trakcie użytkowania obuwia mogą powstać załamania i zmarszczenia wynikające z naturalnych właściwości skóry 
 • należy unikać przemoczenia skóry
 • w razie przemoczenia należy suszyć obuwie w miejscu przewiewnym, z dala od źródeł ciepła w temperaturze pokojowej; z obuwia należy wyciągnąć sznurowadła, a następnie włożyć do butów prawidła lub wypełnić je papierem w celu nadania im prawidłowego kształtu
 • do suszenia obuwia nie należy używać suszarek, kaloryferów, piecyków itp. 
 • producent nie ponosi odpowiedzialności za wpływ środków chemicznych i czyszczących spody obuwia i cholewki 
 • do konserwacji nie należy używać środków samonabłyszczających 
 • nie należy nakładać nowej warstwy pasty na starą 
 • w miarę zużywania należy wymieniać wkładki 
 • niedopuszczalne jest pranie obuwia; pozbawia to skórę elastyczności, powoduje jej pękanie i nadwyręża szwy 
 • białe materiały użyte do produkcji obuwia mogą z czasem pożółknąć - nie zmienia to ich właściwości użytkowych 
 • nieprzestrzeganie powyższych wskazówek powoduje utratę gwarancji

Buty Julex