Poznaj nas bliżej

Relax-Med Sp. z o.o. (dawniej: Zakład Rehabilitacji RELAX) powstał w lipcu 1991 roku. Od początku istnienia prowadzimy działalność usługową z zakresu rehabilitacji i rekreacji ruchowej dla dzieci oraz dorosłych. Drugą gałęzią firmy jest dział handlowy, który w czasie kilkunastu lat przyczynił się do powstania siedmiu salonów medycznych, a także sklepów z certyfikowanym obuwiem dla dzieci i osób dorosłych na terenie województwa śląskiego.

Od początku prowadzenia działalności angażujemy się w profilaktykę zdrowotną czego dowodem są liczne podziękowania wielu instytucji. Główny nacisk kładziemy na kręgosłup, kończyny dolne i stopy. Początkowo badania były prowadzone na podoskopie i plantokonturografie. Od dwunastu lat przeprowadzamy badania na podobaroskopie - urządzeniu do komputerowego badania stóp. W 2002 roku przygotowaliśmy autorski program profilaktycznych badań dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych, który obecnie nosi nazwę „Stopa bez wad”.

Naszym celem jest dążenie do doskonałości w badaniach, dobieraniu i wytwarzaniu wkładek ortopedycznych na miarę. Dotychczasowe działania przyczyniły się do satysfakcji wielu klientów co motywuje nas do dalszej pracy oraz rozwoju.

Siedziba firmy:

Relax-Med Sp. z o. o.

ul. Piasta 21

44 - 200 Rybnik

NIP: 6423209905 

Nasze konto bankowe : 

35 1600 1462 1084 2973 8000 0001 (BNP Paribas)

Kontakt:

tel: 324 22 62 31
e-mail:

  • biuro@relax-med.pl
  • info@dlastopy.pl
  • reklamacje@relax-med.pl

Loading...