WKŁADKI INDYWIDUALNE 0

Wkładki indywidualne

Wkładki indywidualne

            Każdy, kto na co dzień doświadcza bólu stóp, uprawia sporty, czy boryka się z różnego rodzaju schorzeniami narządu ruchu utrudniającymi poruszanie się, wie jak ważne jest precyzyjne dobranie odpowiedniego zaopatrzenia specjalnie do jego potrzeb i problemów. Każdy człowiek jest inny i wymaga indywidualnego traktowania. 

Czy powinienem nosić wkładki korekcyjne?

            Z takiego właśnie założenia wychodzimy przy produkcji indywidualnych wkładek ortopedycznych do butów. Tylko takie wkładki zapewniają precyzyjne działanie, dopasowując się do kształtów konkretnej stopy, wspierają ją i odciążają nadmiernie działające siły w odpowiednich miejscach. Każde wykonanie wkładki  poprzedzone jest szczegółową diagnozą specjalistów z wykorzystaniem badania komputerowego stóp podczas chodu. Ukazuje on wszelkie nieprawidłowości w samych wzorcu ruchu, a także nieprawidłowe lub nadmierne przeciążenia podeszwowej strony stóp. Jest w stanie także wykryć wszelkie odchylenia od normy związane z dystrybucją ciężaru ciała na kończyny dolne, czyli wykryć różne asymetrie w ciele

Stosowanie wkładek bez prawidłowej diagnozy może szkodzić!

            W naszym Centrum nigdy nie dobieramy wkładek "na wszelki wypadek" bez konkretnych wskazań medycznych. Szczególną uwagę poświęcamy doborze wkładek dla dzieci, u których stopy kształtują się w pierwszych latach życia przechodzą przez różne fazy, które są po prostu fizjologiczne - nie zawsze oznaczają wadę. Pamiętajmy, że jeżeli stopy są zdrowe nie powinniśmy ich "wyręczać" wkładkami, aby nie rozleniwiać ich konstrukcji mięśniowo-więzadłowej. Znacznie częściej wskazania do wykonania indywidualnych wkładek do butów mają osoby dorosłe, częściej kobiety, u których pojawiają się różnego rodzaju bolesne deformacje jak płaskostopie, halluksy, palce młotkowate, zniekształcenia wynikające z chorób reumatoidalnych czy urazów ortopedycznych, a także osoby borykające się z problemem stopy cukrzycowej. Tym wszystkim osobom nasze Centrum zapewnia profesjonalną pomoc diagnozując, dobierając wkładki, a także zapewniając odpowiednie leczenie.

Chcesz wiedzieć więcej na temat wkładek ortopedycznych

 http://relax-med.pl/wkladki-indywidualne/ 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl