Buty dziecięce BARTEK 0

Buty BARTEK

Buty BARTEK

Obuwie firmy „Bartek” jest jedną z najczęściej kupowanych marek obuwia dla dzieci w Polsce. Dlaczego rodzice tak chętnie sięgają po buty tej firmy i czy zapewniają prawidłowy rozwój stóp dzieci?

Dlaczego BARTEK?

Obuwie marki „Bartek” jest najchętniej wybieranym obuwiem przez rodziców. Powodem takiej sytuacji  jest bardzo wysoka jakość obuwia, która zapewnia prawidłowe ukształtowanie stóp naszych dzieci. Każdego roku przygotowywane jest wiele modeli, które przyciągają uwagę nie tylko pod kątem jakościowym, ale i trendów mody.

Cechy obuwia Bartek

Na skuteczność obuwia wpływają takie elementy jak zwężany i twardy zapiętek dostosowany do szerokości pięty i pozwalający na jej prawidłowe osadzenie, co zabezpiecza przed koślawieniem, jak i szpotawieniem tyłostopia, a w dalszej kolejności kolan. Szeroki czubek przodu obuwia pozwala na swobodne ruchy palcami, a wzmocnienie od zewnętrznej części buta ochrania stopę przed uszkodzeniami. Miękkie elementy zastosowane przy kostkach pozwalają na duży komfort użytkowania przy skutecznym utrzymywaniu stopy w pożądanym ułożeniu. Elastyczne wkładki pochłaniają wstrząsy, a także wpływają na przyjemne użytkowanie podczas chodzenia czy biegania, a zastosowany w nich system Dry & Go pozwala na ograniczenie potliwości stopy, przez co zapobiega rozwojowi bakterii i drobnoustrojów. Możliwość wyboru stosowanego zapięcia poprzez sznurówkę czy rzepy pozwala na dobranie obuwia pod względem indywidualnych upodobań. Zastosowanie antypoślizgowej podeszwy zapewni bezpieczeństwo podczas biegania po wilgotnej nawierzchni.  

Co wyróżnia obuwie firmy Bartek?

Do niedawna obuwie profilaktyczne wiązało się z bardzo ograniczonym wyborem często dalekim od obecnie panującej mody. Dzięki takim producentom jak „Bartek” rodzicie mogą zarówno zadbać o prawidłowy rozwój swoich dzieci, nie narażając ich na noszenie nieatrakcyjnego obuwia. Omawiane obuwie nie należy póki co do najtańszych, jednak w tym przypadku cena idzie w parze z wysokim standardem buta. Bartek jest firmą polską i aktualnie posiada największy wybór obuwia dla dzieci.

http://www.dlastopy.pl/pl/c/DLA-DZIECKA/1/1/default/1/f_producer_4/1

Buty Bartka docenione

Wieloletnie działania i bardzo duże doświadczenie pozwoliło na zbudowanie zaufania rodziców, co do bezpieczeństwa stosowanego obuwia. Potwierdzeniem jakości opisywanej marki są bardzo liczne wyróżnienia i zdobyte medale. Obuwie Bartek posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz niektóre modele posiadają również znaczek „Zdrowa Stopa”.

   

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl