Obuwie dla stopy wrażliwej cukrzycowej

OBUWIE ZDROWOTNE KLAPKI SANIPED 183115 OBUWIE ZDROWOTNE KLAPKI SANIPED 183115
Producent: SANIPED
Cena: 219,00 zł 249,00 zł
zobacz więcej
  • OKAZJA!
OBUWIE ZDROWOTNE KLAPKI SANIPED 183185 OBUWIE ZDROWOTNE KLAPKI SANIPED 183185
Producent: SANIPED
Cena: 229,00 zł 269,00 zł
zobacz więcej
  • OKAZJA!
OBUWIE ZDROWOTNE PÓŁBUTY JULEX 1002-19 OBUWIE ZDROWOTNE PÓŁBUTY JULEX 1002-19
Producent: JULEX
Cena: 119,00 zł 139,00 zł
zobacz więcej
  • OKAZJA!
OBUWIE ZDROWOTNE SANDAŁY JULEX 1010-19 OBUWIE ZDROWOTNE SANDAŁY JULEX 1010-19
Producent: JULEX
Cena: 149,00 zł 169,00 zł
zobacz więcej
  • OKAZJA!
OBUWIE DOMOWE BEFADO 732 M 004 OBUWIE DOMOWE BEFADO 732 M 004
Producent: BEFADO
Cena: 85,00 zł 99,00 zł
zobacz więcej
  • OKAZJA!
OBUWIE ZDROWOTNE KLAPKI JULEX 1011-19 OBUWIE ZDROWOTNE KLAPKI JULEX 1011-19
Producent: JULEX
Cena: 115,00 zł 149,00 zł
zobacz więcej
  • OKAZJA!

Obuwie dla stopy wrażliwej oraz obuwie dla stopy cukrzycowej dedykowane jest stopom o zwiększonej podatności na powstawanie uszkodzeń i ran, które stać się mogą źródłem źle gojących się stanów zapalnych czy nadkażeń. Obuwie domowe i klapki muszą być zatem miękkie i bezuciskowe, bez podrażniających szwów, z miękką wyściółką i regulowanym zapięciem. Zapobiega to powstaniu uciążliwych powikłań cukrzycy i wspomaga terapię tych już istniejących.

Stopy cukrzyka są szczególnie narażone na powstawanie urazów. Chorzy zmagający się z cukrzycą zmagają się zwykle ze sztywnością stawową, co sprawia, że przy chodzeniu na ich stopy pada szczególnie duży nacisk. Te są więc narażone zarówno na urazy ortopedyczne, jak i mniej poważne, ale bolesne dolegliwości takie jak owrzodzenia, odparzenia, odciski czy otarcia. Diabetycy powinni dbać o swój komfort i zdrowie, wybierając odpowiednie, zaprojektowane z myślą o nich obuwie. Buty dla cukrzyków zapewnią większą wygodę, a przede wszystkim pomogą w profilaktyce chorób stóp. Ich obuwie musi być lekkie i delikatne, ale jednocześnie stabilne i dobrze osłaniające od nierówności podłoża. Ważne, by amortyzowało wstrząsy i zmniejszało nacisk na podeszwę.

Nasz sklep oferuje Państwu specjalistyczne obuwie dla diabetyków. Zaprojektowane z myślą o osobach, które chorują na cukrzycę, uwzględnia wszystkie typowe dla stopy cukrzycowej dolegliwości – pomaga im w ich profilaktyce i leczeniu. Buty uszyto z wytrzymałych, ale miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Ich wnętrze jest gładkie, nie sprzyja powstawaniu otarć ani odcisków. W bucie umieszczono właściwie wyprofilowaną wkładkę, która zapewnia stopie prawidłowe ułożenie, zmniejszając nacisk padający na podeszwę i wpływając korzystnie na ergonomię. Stopa w obuwiu dla cukrzyków wolniej się męczy i nie puchnie. Ważnym elementem obuwia jest solidna podeszwa. Ta ma za zadanie izolować stopę od nierówności podłoża, a we współpracy z wkładką – amortyzować ewentualne wstrząsy. Działanie stabilizujące pełni także sztywny zapiętek. Każdy detal obuwia przemyślano pod kątem stopy cukrzycowej, by zapewnić jej maksimum komfortu i bezpieczeństwa.

W naszym sklepie znajdą Państwo buty dla diabetyków o różnym przeznaczeniu. Oferujemy wygodne klapki, które sprawdzą się jako obuwie letnie lub domowe kapcie. W asortymencie umieściliśmy także wygodne półbuty i czółenka, a także bezuciskowe sandały i obuwie sznurowane. Proponujemy buty dla cukrzyków damskie i męskie – utrzymane w różnej kolorystyce i stylu, by każdy z Państwa znalazł w naszej ofercie buty idealne dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl